Banner camp Idea

امروزه کسب و کارها بیشتر از گذشته به اندیشه، خلاقیت و ابتکارهای جدید نیازمندند، از این رو این کمپین بعنوان یک ابزار می‌تواند در ارائه راه حل‌هایی برای بهبود عملکرد در فضای کسب و کار صنعت تفریحات مفید باشد و فرصتی در جهت جمع اندیشی، تولید فکر و انتقال آن به همکاران و بهره گیری فعالین این صنعت از ایده‌های خلاقانه‌، از اهداف اصلی این کمپین می‌باشد.

بدین وسیله از کلیه فعالین صنعت تفریحات، ایده پردازان، افراد خلاق، نخبه و نوآور، دانشگاهیان از جمله مربیان و اساتید، فارغ التحصیلان و دانشجویان، افراد متخصص در واحدهای تحقیق و توسعه شرکت‌ها و سایر علاقه مندان و فعالان ایده‌پردازی و نوآوری در سراسر کشور که دارای ایده یا طرح، محصول نوآورانه، خلاقانه و فناورانه در زمینه صنعت تفریحات در دوران مبارزه با کرونا و دوران پسا کرونا می باشند دعوت بعمل می‌آید تا با ارسال ایده‌های خود در این زمینه شرکت نمایند.

لازم به ذکر است که تمامی ایده‌ها پس از بررسی اولیه با نام و مشخصات شخص ایده پرداز مستقیما در وب سایت و شبکه‌های اجتماعی این کمپین تگ و منتشر خواهد گردید تا در صورت تمایل افراد مختلف بتوانند با شما هم اندیشی و همکاری داشته باشند. درانتها باید خاطر نشان سازیم که به 3 ایده برتر در این حوزه تندیس و لوح تقدیر تقدیم خواهد شد.

با همراهی یکدیگر، به سوی آینده پیش‌رو

لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید.
لطفا نام مجموعه یا سازمان خود را وارد نمایید.
لطفا این گزینه را وارد نمایید.
لطفا حوزه فعالیت خود را مشخص نمایید.
لطفا شماره موبایل خود را وارد نمایید.
لطفا مسیر اینترنتی را کامل وارد نمایید.
لطفا آدرس ایمیل خود را به صورت صحیح وارد نمایید.
لطفا موضوع ایده را وارد نمایید.
لطفا ایده خود را توضیح دهید.