تجارت بزرگ آدرنالین

این بار در

شهر آفتاب

نمایشگاه امتک 2017

فرصتی برای معرفی توانمندیها و محصولات درسطح گسترده وبین المللی

نمایشگاه امتک

ابزاری قدرتمند برای مشتری و بازار مورد نظرشان

آینده نگری آشنایی با بازارهای جدید، ایجاد روابط تجاری، دستیابی به اهداف و موفقیت

کانال تلگرامی نمایشگاه امتک

تلگرام

عضویت در کانال
آخرین اخبار
رونمایی از اولین مجله تخصصی صنعت تفریحات همزمان با آغاز به کار نمایشگاه
پوشش خبری گسترده افتتاحیه هفتمین نمایشگاه بین المللی صنعت تفریحات و شهربازی با حضور 30رسانه

شرکت کنندگان برتر

 

نمایشگاه بین المللی صنعت تفریحات، سرگرمی، شهربازی و پارک ها

 تفریح و سرگمی در زندگی بشر یک ضرورت حیاتی است که در سنین مختلف به لحاظ شرایط اجتماعی و محیطی به اشکال مختلف تحقق می پذیرد.

در این راستا گسترش مراکز تفریحی برای گذران اوقات فراغت شهروندان به مثابه یک نیاز مهم برای سالم و با نشاط زیستن افراد لازم و ضروری می باشد. از سوی دیگر اوقات فراغت امروزه بسیاری از صنایع، خدمات و محیط های فرهنگی و اجتماعی را با خود همراه نموده و بسیاری از اهداف کلان آموزشی، تربیتی و پرورشی با زیر ساخت شهربازی ها، پارک ها، مکان های تفریحی طراحی و راه اندازی می شوند. یکی از چالش های دنیای کنونی موضوع تفریحات و اوقات فراغت می باشد، چرا که تلاش جامعه را به صورت هدفمند افزایش داده و حرکت آن را به سوی تعالی تنظیم خواهد کرد.

صرفنظر از دیدگاه اقتصادی و صنعتی، نکته قابل تامل و بررسی، دیدگاه فرهنگی و جامعه شناسی است. چرا که این صنعت به صورت شایسته و بایسته می تواند سبب نشاط، شادابی، پویایی و سلامت هرچه بیشتر جامعه گردد.

نمایشگاه بین المللی صنعت تفریحات، سرگرمی، شهربازی و پارک ها با هدف معرفی شرکت ها و برندهای این صنعت، ارائه تولیدات و توانمندی ها ی ایرانی، نمایش آخرین دستاوردها و فن آوری ها به هموطنان عزیز و سایر کشورها، می تواند زمینه ساز ایجاد کانون های ممتاز ارتباطات، تعاملات و مذاکرات میان سرمایه گذران، بازرگانان، تولیدکنندگان، طراحان و نخبگان صنعت تفریحات و سرگرمی، اماکن و تجهیزات اوقات فراغت گردد. بهره برداری از ظرفیت های بالقوه و بالفعل، با نگاه ویژه به استاندارد ها و ایمنی ها می تواند گامی موثر در پیشرفت روز افزون این صنعت باشد.

 
هفتمین دوره نمایشگاه بین المللی صنعت تفریحات، سرگرمی، شهربازی و پارک ها درپایان آذر ماه سال 1396 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی شهرآفتاب با حضور برندهای داخلی و خارجی برگزار خواهد گردید.

 از کلیه علاقه مندان خواهشمند است جهت بازدید از نمایشگاه در منوی تماس با ما ثبت نام نمایند.

 

 جهت کسب اطلاعات بیشتر از  صفحه چرا امتک بازدید نمایید.

 

نمایشگاه های همکار

 

   

 

kaaj service
TELEGRAM CHANEL

 

 ایمیل :  public@amtech.ir

تلفن:      44873707 - 021

فکس:     89784383 - 021 

JoomShaper