تجارت بزرگ آدرنالین این بار در شهرآفتاب بازرگانی سرزمین جادو گروه صنعتی محمدی گروه صنعتی کهــربا Polin WaterParks پــــــارک ارم

تجارت بزرگ آدرنالین این بار در شهرآفتاب

مراسم تجلیل از شرکت کننده برتر

بازرگانی سرزمین جادو

مراسم تجلیل از تولیدکننده برتر داخلی

گروه صنعتی محمدی

مراسم تجلیل از تولیدکننده برتر در زمینه دانش بنیان

گروه صنعتی کهــربا

مراسم تجلیل از شرکت برتر خارجی

Polin WaterParks

مراسم تجلیل از مدیریت نمونه مجموعه تفریحی

پــــــارک ارم

جناب آقای دکتر جهانگیر

آخرین اخبار

شرکت کنندگان برتر

 

نمایشگاه بین المللی صنعت تفریحات، سرگرمی، شهربازی و پارک ها

 تفریح و سرگمی در زندگی بشر یک ضرورت حیاتی است که در سنین مختلف به لحاظ شرایط اجتماعی و محیطی به اشکال مختلف تحقق می پذیرد.

در این راستا گسترش مراکز تفریحی برای گذران اوقات فراغت شهروندان به مثابه یک نیاز مهم برای سالم و با نشاط زیستن افراد لازم و ضروری می باشد. از سوی دیگر اوقات فراغت امروزه بسیاری از صنایع، خدمات و محیط های فرهنگی و اجتماعی را با خود همراه نموده و بسیاری از اهداف کلان آموزشی، تربیتی و پرورشی با زیر ساخت شهربازی ها، پارک ها، مکان های تفریحی طراحی و راه اندازی می شوند. یکی از چالش های دنیای کنونی موضوع تفریحات و اوقات فراغت می باشد، چرا که تلاش جامعه را به صورت هدفمند افزایش داده و حرکت آن را به سوی تعالی تنظیم خواهد کرد.

صرفنظر از دیدگاه اقتصادی و صنعتی، نکته قابل تامل و بررسی، دیدگاه فرهنگی و جامعه شناسی است. چرا که این صنعت به صورت شایسته و بایسته می تواند سبب نشاط، شادابی، پویایی و سلامت هرچه بیشتر جامعه گردد.

نمایشگاه بین المللی صنعت تفریحات، سرگرمی، شهربازی و پارک ها با هدف معرفی شرکت ها و برندهای این صنعت، ارائه تولیدات و توانمندی ها ی ایرانی، نمایش آخرین دستاوردها و فن آوری ها به هموطنان عزیز و سایر کشورها، می تواند زمینه ساز ایجاد کانون های ممتاز ارتباطات، تعاملات و مذاکرات میان سرمایه گذران، بازرگانان، تولیدکنندگان، طراحان و نخبگان صنعت تفریحات و سرگرمی، اماکن و تجهیزات اوقات فراغت گردد. بهره برداری از ظرفیت های بالقوه و بالفعل، با نگاه ویژه به استاندارد ها و ایمنی ها می تواند گامی موثر در پیشرفت روز افزون این صنعت باشد.

 
هشتمین دوره نمایشگاه بین المللی صنعت تفریحات، سرگرمی، شهربازی و پارک ها در آذر ماه سال 1397 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی شهرآفتاب با حضور برندهای داخلی و خارجی برگزار خواهد گردید.

 از کلیه علاقه مندان خواهشمند است جهت بازدید از نمایشگاه در منوی تماس با ما ثبت نام نمایند.

 

 جهت کسب اطلاعات بیشتر از  صفحه چرا امتک بازدید نمایید.

 

نمایشگاه های همکار

 

   

 

kaaj service
      

 

 ایمیل :  public@amtech.ir

همراه :       09122107529

فکس :    42695472 - 021 

JoomShaper